ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Vládní výnos: Zákaz vycházení pro klienty seniorských zařízení

Vládní výnos: Zákaz vycházení pro klienty seniorských zařízení

Vážení rodinní příslušníci, přátele a blízcí obyvatel našeho Domova,
situace v našem Domově je stabilizovaná. V souladu s doporučením děláme veškerá možná opatření na ochranu našich klientů. Kromě zákazu návštěv, který se nevztahuje na klienty v paliativní péči a klienty s omezenou svéprávností, platí nově pro klienty zákaz vycházení (Usnesení vlády ČR č.1029) mimo objekt či areál zařízení, ve kterém je poskytována sociální služba (s výjimkami uvedenými v usnesení). Procházky venku budou do odvolání možné pouze na zahradě Domova.
Připomínáme možnost nabídky zprostředkování telefonického kontaktu nebo videohovoru prostřednictvím aplikace WhatsApp, Skype .

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Za Tým Domova – Kamil Hajný, ředitel

Programy