ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

TESTOVÁNÍ

Vážení,
v sobotu proběhlo další kolo testování u obyvatel Domova. Všichni negativní! Taktéž včerejší testování zaměstnanců dopadlo výborně. Nikdo nebyl pozitivně testován na Covid-19! Pokud nedojte ke změně tak proběhne poslední testování obyvatel Domova ve čtvrtek 3.12.
NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ
Dlouhá doba odloučení je u konce. Dle informací, které máme k dispozici, bude možné od soboty 5.prosince navštívit Vaše blízké v Domově. Jednou z podmínek bude doložení negativního testu na koronavirus, který nesmí být starší než 48 hodin. Je ovšem nutné počítat s tím, že návštěvy budou probíhat v omezeném režimu na objednání a s časovým limitem. Bližší informace Vám podáme až po obdržení metodického pokynu z MPSV.

Děkujeme za podporu

Za Tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy