ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

TESTOVÁNÍ

Vážení,
dnes proběhlo plošné testování zaměstnanců a obyvatel Domova prostřednictvím screeningových antigenních testů, které jsme včera obdrželi. Testováno bylo celkem 46 obyvatel a 39 zaměstnanců Domova. Všichni negativní! Snad je to dobrý signál a důvod k „mírnému“ optimismu. Testování bude probíhat v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR každých 5 dní.
Děkujeme profesionálním vojákům ze žateckého 41.mechanizovaného praporu, kteří nám jsou stále nápomocni při zajištění péče o naše klienty. I nadále dodržujeme veškerá bezpečnostní a hygienická opatření a proto doufáme, že další výsledky testování budou vždy jen negativní.
Rádi bychom také poděkovali dětem a učitelkám z Mateřské školy U Krtečka z Radonic za Knihu obrázků pro naše klienty a Dobrovolnickému centru Radka Kadaň (p Lucie Dvořáková) za zprostředkování pomoci dobrovolníků (sl Eliška Jandová)

Děkujeme všem za podporu


Za Tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy