ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Vážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova, vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci Vás žádáme o striktní dodržování nastavených opatření v souvislosti s realizací návštěv Vašich blízkých v Domově. Připomínáme, že při vstupu do budovy Domova i během návštěvy blízké osoby je nutné mít ochranné prostředky dýchacích cest (rouška, respirátor, ústenka). Současně používejte desinfekci, která je k dispozici u vstupních dveří našeho Domova. Dodržujte odstupy a využívejte (je-li to možné) k návštěvám venkovní prostory (zahrada, terasa), nebo vnitřní prostory přizpůsobené k realizaci návštěv (jídelna, společenský sál). Návštěvy mohou probíhat v režimu maximálně 2 dospělé osoby na jednoho uživatele služby ve stejném čase, max. po dobu 1 hodiny. I nadále je měřena všem návštěvám teplota.
V případě, pokud Váš zdravotní stav vykazuje symptomy onemocnění COVID 19 (nachlazení, bolesti hlavy a ztráta čichu, ztráta chuti, zvýšená teplota, kašel, dušnost, ucpaný nos, bolesti svalů), odložte prosím návštěvu svého blízkého. V případě potřeby nabízíme zprostředkování telefonického kontaktu nebo prostřednictvím videohovoru (WhatsApp, Skype)
Informace Vám rádi poskytneme na těchto kontaktech:
Zuzana Příhodová, DiS 731 565 810
Jitka Ciprová, DiS 733 714 023
Bc. Šárka Kudrnová 733 714 023
Bc. Kateřina Kolářová 603 361 683
Zdravotní úsek 602 626 584
Recepce 415 214 423

Prosím udělejme společně maximum pro ochranu Vašich blízkých
Děkujeme za pochopení a respektování nastavených opatření.

Kamil Hajný
ředitel DpS Podbořany

Programy