ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

PROSBA

Vážení,
bohužel s postupujícím koronavirem se stále zpřísňují opatření na ochranu našich klientů. Vzhledem k aktuální situaci, jsme byli nuceni dočasně uzavřít kantýnu. Potřeby našich klientů ovšem budeme saturovat pravidelnými nákupy a donáškou dle jejich přání. Bohužel se setkáváme s tím, že naši zaměstnanci jsou kontaktováni rodinnými příslušníky našich klientů s prosbou o donášku a předání různých balíčků s potravinami či hygienickými prostředky. Naprosto chápeme, že situace je pro všechny velmi náročná, přesto Vás prosíme o trpělivost a dodržování zákazu donášení jakýchkoliv balíčků či dárků jako takových, nebo prostřednictvím zaměstnanců Domova. Vše potřebné jsme schopni zajistit. Věříme, že chápete, že veškerá přijatá opatření jsou v zájmu ochrany zdraví našich klientů a pracovníků.
Děkujeme za pochopení.

Programy