ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Prosba Ježíškovi

Vážení,
v letošním roce jsme se bohužel nezúčastnili celorepublikové akce Ježíškova vnoučata, a to z důvodu probíhající epidemie. Vzhledem k četným dotazům z řad veřejnosti jsme se ovšem rozhodli oslovit Vás s prosbou o obdarování našich klientů v době vánoc. Tedy mírná modifikace akce „Ježíškova vnoučata“. Pokud byste měli zájem stát se na chvíli Ježíškem a obdarovat naše klienty drobným dárkem, tak je možné vybrat z níže přiloženého seznamu věci a tyto donést případně poslat do Domova. My je následně dle individuálních potřeb klientů rozdělíme do balíčků tak, aby dárek odpovídal potřebám obdarovaného. Dárky lze věnovat do 21.12, tak abychom vše stihli zabalit a připravit na Štědrý den. Drobným dárkem nesmírně potěšíte a „způsobíte“ tak radost obdarovaným. Letošní rok byl pro naše klienty velmi náročný. Zákazy, omezení, nemožnost vídat se s blízkými a další výzvy, které snášeli velmi statečně. Za jejich odvahu a trpělivost jim patří veliké díky, které lze realizovat i prostřednictvím drobného dárku.

Obyvatele našeho Domova potěší například: sušené ovoce (meruňky, jablka) čokolády (hořké, mléčné), sušenky (esíčka, kávenky), dia sušenky, sprchové gely, šampony, tělová mléka, vlhčené ubrousky, apod..

DĚKUJEME VÁM!


Za tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy