ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

BALÍČKY

Vážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova,
na začátku měsíce dubna jsme v souvislosti se šířením koronaviru přistoupili k pozastavení příjmu balíčků a předávání předmětů našim klientům. Symbolicky po uplynutí měsíce, tedy k 1.5.2020, je tento zákaz zrušen. Od tohoto data náš Domov opět přijímá balíčky. Pokud budete svým blízkým zasílat potraviny, tak doporučujeme, aby šlo o potraviny trvanlivé (neboť i balíčky budou procházet karanténou a bude-li to možné desinfekcí). Jen připomínáme, že od 17.4., mají obyvatele Domova opět k dispozici plně zásobenou kantýnu.
Bohužel i nadále trvá zákaz návštěv. Dle plánu Ministerstva práce a sociálních věcí o rozvolňování opatření v sociálních službách, bude možné realizovat návštěvy nejdříve v červnu (8.6). Do té doby je možné zprostředkování telefonického kontaktu, nebo prostřednictvím videohovoru (WhatsApp, Skype).
Děkujeme za Vaši trpělivost

Programy