ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

PODĚKOVÁNÍ

Vážení,
na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví bude v průběhu tohoto týdne případně na počátku příštího týdne, probíhat plošné testování obyvatel a zaměstnanců Domova. Testování bude probíhat prostřednictví screeningových antigenních testů s frekvencí 1x za 5 dní a bude jej provádět zdravotnický pracovník Domova. Měli bychom obdržet testy na období 1-2 měsíců.
Personální situace v Domově se postupně stabilizuje. Přesto nám i nadále pomáhá Armáda ČR a studenti oboru sociální péče žatecké Obchodní akademie a SOŽZE a podbořanského Gymnázia a Střední odborné školy. Za jejich pomoc jim patří velké díky.
I nadále dodržujeme ty nejpřísnější hygienická a bezpečnostní opatření. Každý den realizují profesionální vojáci plošnou desinfekci v rámci celého domova.
Všem obyvatelům je i nadále věnována náležitá péče. Máte-li možnost, tak své blízké pravidelně kontaktujte. Každý telefonát, dopis či zpráva je velmi potěší. Pomáhá jim to překonat toto náročné období. I nadále nabízíme možnost zprostředkování telefonického hovoru či videohovoru.
Děkujeme zaměstnancům podbořanského obchodu Penny za potravinový dar a také kpt. Šimkovi ze 41. mechanizovanému praporu „generála Josefa Malého“ za věnování krásné publikace a pamětní mince související s tímto útvarem a velké díky patří samozřejmě všem zaměstnancům Domova.

Děkujeme všem za podporu


Za Tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy