ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Více informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
18-11-2020

Poděkování

12-11-2020

TESTOVÁNÍ

04-11-2020

Poděkování

Poděkování za pomoc

Poděkování za pomoc

PODĚKOVÁNÍ

Domov pro seniory Podbořany si velmi váží mezilidské solidarity cestou nabídek šitých roušek. Vámi poskytnuté látkové roušky budou využity pro ochranu klientů a zaměstnanců Domova. V našem provozu bude zajištěna jejich údržba a sterilizace.
Ještě jednou děkujeme paní Archmanové, paní Michlerové, paní Sýkorové, paní Dolanové, paní Havelkové, paní Nygrýnové, paní Šmerákové, paní Choutkové, rodině Bryndově a Voděrově, pracovnicím ve firmě p. Karla Jancyka z Vroutku a všem anonymním dárcům.
Firmě MEMBER, s.r.o., děkujeme za poskytnutí ochranných štítů.
Děkujeme, vážíme si Vaší podpory

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy