ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Oslava MDD

Dne 31.5 nás navštívily děti z podbořanských mateřských škol, aby u nás s mírným předstihem oslavily svůj svátek. V Domově se sešlo 80 dětí, pro které naši zaměstnanci společně s klienty připravili zábavné dopoledne plné her. Děti se rozdělily do několika týmů a soutěžily v šesti disciplínách. U jednotlivých aktivit na ně čekaly pohádkové postavy. Po celou dobu soutěžního dopoledne nás doprovázel a při soutěžích asistoval pejsek Thorey, který na začátku soutěží předvedl své schopnosti agility pod vedením Terky Tučákové. Po výborné svačince v podobě domácího moučníku dostaly děti drobné dary, které je velmi potěšily.
Dopoledne si všichni přítomní moc užili. Děti nám svou bezprostředností a nadšením vnesly do Domova spoustu radosti a pozitivní energie. Za to jim patří díky. Těšíme se opět na oslavu svátku dětí v příštím roce.
Poděkování za organizaci akce patří zaměstnancům a obyvatelům Domova a také sl. Tučákové a pejskovi Thoreymu.

Programy