ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

OPATŘENÍ

Vážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova. V souvislosti se šířením koronaviru , musíme přistoupit k pozastavení přijímání jakýchkoliv balíčků a předávání jakýchkoliv předmětů našim klientům. Naši klienti mají vše potřebné k dispozici, případně jsme schopni jejich potřeby a přání operativně řešit a vše podstatné zajistit.
Oceníme, pokud budete se svými blízkými v pravidelném kontaktu například telefonicky. Pokud klient našeho Domova nevlastní telefon, nebo ho obtížně umí používat- tak nás kontaktujte na tel. číslech níže uvedených. Hovor Vám pomůžeme zprostředkovat. Připomínáme také možnost zprostředkování kontaktu prostřednictvím videohovoru (skype)
Případně, pokud chcete napsat někomu pár řádků, nebo poslat nějakou fotografii, můžete využít email: , , a my Váš vzkaz velmi rádi vytiskneme a předáme.

Recepce 415 214 423
Zuzana Příhodová, DiS. 731 565 810
Jitka Ciprová, DiS. 733 714 023
Bc. Šárka Kudrnová 733 714 023
Mgr. Kamil Hajný 602 157 803

Všechna opatření děláme pro ochranu klientů Domova. Děkujeme za pochopení a respektování nastavených opatření.

Mgr. Kamil Hajný

Programy