ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Opatření v DpS

Opatření v DpS Podbořany
V souladu s doporučeními děláme veškerá možná opatření na ochranu našich klientů. Veškerý personál je v ochranných pomůckách po celý den. Je zajištěna zvýšená frekvence desinfekce v celém areálu. Klienti Domova mají k dispozici ochranné roušky a převážně se zdržují na svých pokojích, kam také dovážíme jídlo. O všech přijatých opatřeních naše klienty informujeme. Jsme v pravidelném kontaktu s praktickým lékařem a KHS. Máme dostatek ochranných pomůcek i desinfekčních prostředků. Klientům se věnujeme individuálně na pokojích. Mají také možnost využívat prostory naší zahrady. I nadále nabízíme zprostředkování telefonického kontaktu nebo prostřednictvím skypu. Děkujeme za podporu.

Za DpS Podbořany
Kamil Hajný, ředitel

Programy