ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

NÁVŠTĚVY

INFORMACE K NÁVŠTĚVÁM

Vážení,
jak jsme Vás již předběžně informovali, bude možné dle Usnesení Vlády ČR ze dne 30.11.2020 umožnit za dodržení přísných režimových opatření návštěvy v pobytových zařízeních sociálních služeb.

V této souvislosti bychom měli během dnešního dne obdržet Metodiku MPSV. Po obdržení této metodiky budou k realizaci návštěv zpracována podrobná pravidla.

Vzhledem k náročnosti zavedení opatření Vás předběžně informujeme o tom, že návštěvy budou nejdříve probíhat v průběhu příštího týdne (od pondělí 7.12) ve vyčleněných prostorách Domova. Návštěva bude umožněna pouze osobám, které doloží negativní test POC nebo PCR test ne starší než 48 hodin. Výjimka platí pro osoby, které doloží, že prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 90 dnech přede dnem návštěvy.
Návštěva bude umožněna po dobu 30minut a to max. dvěma osobám (včetně nezl. dětí) k jednomu obyvateli domova. Návštěvy bude nutné telefonicky rezervovat. Vzhledem k naší personální situaci nejsme aktuálně schopni testovat případné zájemce z řad návštěv na Covid-19. Výše uvedené informace se mohou měnit v souladu se zmiňovanou metodikou. Po jejím obdržení vše upřesníme.

Omlouváme se za komplikace a za přísně nastavená pravidla návštěv, ale epidemiologická situace stále není příznivá a z naší zkušenosti s Covid-19 víme, že se jedná o naprosto nevyzpytatelného a nebezpečného protivníka. Chceme maximálně ochránit obyvatele a personál našeho Domova. Aktuálně není nikdo z řad obyvatel a personálu Domova Covid pozitivní. I díky přísně nastaveným pravidlům bychom rádi tento stav udrželi.

Děkujeme za pochopení

Za tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy