ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Více informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality

Změna návštěvní doby

ZMĚNA NÁVŠTĚVNÍ DOBYVážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova,

v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací v Podbořanech (potvrzený výskyt koronaviru COVID-19), jsme se rozhodli k úpravě návštěvní doby.

Své blízké můžete od 29. 7. 2020 navštívit dopoledne od 9:00 – do 11:00 hod. a odpoledne od 14:00 – do 17:00 hod.Přistupujeme k tomuto opatření, abychom mohli lépe zajistit ochranu našich klientů.Zároveň znovu apelujeme na všechny návštěvníky, aby měli roušky po celou dobu návštěvy a dodržovali nastavená pravidla pro návštěvy v Domově.

Ucelený přehled pravidel pro návštěvy v Domově najdete na našich stránkách http://www.domovpodborany.cz/navstevy/?arc=139Děkujeme za pochopení a respektování nastavených opatření.

Všechna opatření děláme pro ochranu klientů Domova.

05-06-2020

Návrat

21-05-2020

NÁVŠTĚVY

05-05-2020

Přijmeme zdravotní sestru

Na plný pracovní úvazek přijmeme do pracovního poměru všeobecnou zdravotní sestru. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Bližší informace na tel. čísle 733 714 024. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu sulcova@domovpodborany.cz.

Pravidla pro návštěvy v Domově pro seniory Podbořany, p.o.

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ PRO SENIORY PODBOŘANY, P.O
(V SOULADU S DOPORUČENÝM POSTUPEM MPSV Č.10/2020 A MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ)

1. Návštěvy budou probíhat každý den v dopoledních hodinách od 9.00-11.00 hod. a v odpoledních hodinách od 14.00-17.00 hod.

2. Návštěvy mohou probíhat v režimu maximálně 2 dospělé osoby na jednoho uživatele služby ve stejném čase, max. po dobu 1 hodiny

3. Při vstupu do budovy Domova a během návštěvy musí mít navštěvující osoba nasazenou roušku (klientům Domova doporučeno během návštěvy používat také roušku)

4. Při vstupu a odchodu z budovy DpS si musí návštěvník dezinfikovat ruce

5. Návštěvník při vstupu na recepci vyplní čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Bez vyplněného prohlášení nebude vpuštěn do zařízení

6. Navštěvující osobě bude při vstupu na recepci změřena teplota. Pokud tato osoba bude mít teplotu nad 37,0 oC nebo pozitivní příznak nemoci, bude návštěva zakázána!

7. Realizace návštěv bude probíhat v případě dvoulůžkových pokojů ve venkovních prostorách (zahrada, společná terasa), nebo v prostorách k tomu přizpůsobených (jídelna, společenský sál)

8. Návštěvy musí dodržovat odstupy min. 2 metry mezi různými osobami, s výjimkou rodinných příslušníků.


Děkujeme za pochopení a respektování nastavených opatření.
Všechna opatření děláme pro ochranu klientů Domova.
V Podbořanech dne 20.5.2020Mgr. Kamil Hajný
ředitel DpS Podbořany

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy