ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Pravidla pro návštěvy v Domově pro seniory Podbořany, p.o.

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ PRO SENIORY PODBOŘANY, P.O
(V SOULADU S DOPORUČENÝM POSTUPEM MPSV Č.10/2020 A MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ)

1. Návštěvy budou probíhat každý den v dopoledních hodinách od 9.00-11.00 hod. a v odpoledních hodinách od 14.00-17.00 hod.

2. Návštěvy mohou probíhat v režimu maximálně 2 dospělé osoby na jednoho uživatele služby ve stejném čase, max. po dobu 1 hodiny

3. Při vstupu do budovy Domova a během návštěvy musí mít navštěvující osoba nasazenou roušku (klientům Domova doporučeno během návštěvy používat také roušku)

4. Při vstupu a odchodu z budovy DpS si musí návštěvník dezinfikovat ruce

5. Návštěvník při vstupu na recepci vyplní čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Bez vyplněného prohlášení nebude vpuštěn do zařízení

6. Navštěvující osobě bude při vstupu na recepci změřena teplota. Pokud tato osoba bude mít teplotu nad 37,0 oC nebo pozitivní příznak nemoci, bude návštěva zakázána!

7. Realizace návštěv bude probíhat v případě dvoulůžkových pokojů ve venkovních prostorách (zahrada, společná terasa), nebo v prostorách k tomu přizpůsobených (jídelna, společenský sál)

8. Návštěvy musí dodržovat odstupy min. 2 metry mezi různými osobami, s výjimkou rodinných příslušníků.


Děkujeme za pochopení a respektování nastavených opatření.
Všechna opatření děláme pro ochranu klientů Domova.
V Podbořanech dne 20.5.2020Mgr. Kamil Hajný
ředitel DpS Podbořany

Programy