ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Konec zákazu vycházení

Vážení,

počínaje zítřkem (16.12.2020) končí zákaz vycházení z Domova pro seniory a to na základě usnesení Vlády ČR ze dne 14.12.2020. Jsou ovšem stanoveny následující podmínky:

1. Klient může opustit zařízení do 6 hodin a po návratu budou sledovány příznaky onemocnění Covid-19
2. Vycházka nad 6 hodin bude umožněna za podmínky, že uživatel bezprostředně po návratu bude umístěn do oddělených prostor (karanténa) a do 72 hodin od ukončení vycházky mu bude proveden první antigenní POC test, který bude zopakován za další 3-4 dny. V případě negativních výsledků bude karanténa ukončena.
3. V průběhu vycházky je povinností použít respirátor třídy FFP2 nebo KN95

V Domově probíhá průběžné testování zaměstnanců. Dosud všichni negativní! I nadále dodržujeme přísná protiepidemiologická opatření.

Stále platí možnost obdarovat obyvatele našeho Domova drobným dárkem (do 21.12). Těm, kteří již nosí věci pro naše klienty, moc děkujeme!

Případným zájemcům o testování a následnou návštěvu Domova připomínáme možnost bezplatného testování na některém z odběrových míst (od 16.12). Doporučujeme sledovat stránky ministerstva zdravotnictví. Seznam odběrových míst naleznete na tomto odkazu: https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-odberovych-center/

Děkujeme za podporu

Za Tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy