ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Jubilejní 20. ročník Soutěžního klání

Ve středu 18.5. u nás proběhl 20. ročník Soutěžního klání. Akce se zúčastnilo celkem 10 soutěžních družstev z Domovů pro seniory napříč ústeckého kraje (Žatec, Vroutek, Bystřany, Louny, Chomutov, Ústí nad Labem, Most, Kadaň, Jirkov, Podbořany). Před samotným zahájením soutěže vystoupily se svým představením děti z podbořanské mateřské školy (Hlubanská) a slečna Tereza Tučáková předvedla se svým psem umění agility.
Následovalo absolvování 11 disciplín (např. správná trefa, šroubovaná, kuželky, aj.), ve kterých se nakonec dařilo nejlépe domácímu družstvu, které obhájilo první místo. Za výbornou reprezentaci tak patří poděkování paní Boženě Sýkorové, paní Anně Lejčkové a paní Miladě Veselské! Celá akce neskončila vyhlášením výsledků a předáním hodnotných cen ale pokračovala tancem a zpěvem za hudebního doprovodu pana Třísky a paní Kudláčkové. Za skvělou organizaci patří veliké díky především zaměstnancům Domova pro seniory Podbořany, kteří to zvládli na výbornou. Poděkování patří také studentům podbořanského gymnázia a středního odborného učiliště, dětem a pedagogickému doprovodu z podbořanské mateřské školy (Hlubanská). Těšíme se na další ročník.

Video z jubilejního 20. ročníku Soutěžního klání

Programy