ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Chmelové hry

Dovolujeme si pozvat seniory z řad veřejnosti na "Chmelové hry", které se budou konat v prostorách domova dne 7.9.2016. Prezence účastníků je od 9.00 hod. Chceme si připomenout, co je pro naší žateckou oblast typické. Účastníci her si vyzkouší, jak se ručně češe chmel a zašívá žok. Další soutěžní disciplínou bude ochutnávka a poznávání druhů piva a test, který prověří znalosti o pěstování chmele. Zábava bude také při skládání básničky a skládačky s motivem chmele. Soutěž je určena pro tříčlenná družstva. Startovné činí pro jednu osobu 100,-- Kč. V ceně startovného je zahrnuto občerstvení a oběd. Pro všechny účastníky je připravena malá pozornost. Zájemci se mohou hlásit do 29.8.2016 osobně v recepci domova nebo na tel. čísle 415 214 423.

Programy