ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace z Domova

Dobrý den,

v Domově stále probíhá pravidelné testování zaměstnanců. V současné době se u nás Covid nevyskytuje. Snažíme se i nadále dodržovat veškerá bezpečnostní opatření a doufáme, že situace zůstane příznivá.

I nadále platí možnost (každý všední den) navštívit své blízké v Domově a to po předchozí tel. rezervaci na čísle 733 714 023. 2x týdně testujeme návštěvy zdarma. V následujícím týdnu je možné zájemce testovat v úterý 2.2. a ve čtvrtek 4.2.

Do domova pravidelně dochází naši psí kamarádi a alespoň na chvíli dávají zapomenout na všechna omezení a zákazy. Minulý týden nás také navštívil malíř p. Lakomý, který společně s několika klienty malovali suchým pastelem.

Bohužel v současné době nemáme žádné informace k očkování proti covid-19 v našem zařízení. Pouze z veřejně dostupných zdrojů je nám známo, že je stále nedostatek vakcín.

Děkujeme za podporu


Za Tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy