ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
15-08-2022

Nabídka práce

Přijmeme kuchaře - kuchařku

21-10-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

INFORMACE Z DOMOVA-PROSBA

Vážení,

v současné době evidujeme jednoho zaměstnance s potvrzeným PCR testem na covid pozitivitu. Z řad klientů není nikdo covid pozitivní. Návštěvy i nadále trvají za dodržování nastavených pravidel. Přesto, vzhledem k současné, velmi problematické epidemické situaci doporučujeme z preventivních důvodů omezit návštěvy Vašich blízkých na minimum. Cílem je ochránit obyvatele našeho Domova. Pokud to není nezbytně nutné, tak prosím vyčkejte s návštěvou na příznivější období (po uplynutí kulminace varianty omikron). Pomohlo by nám to. V případě potřeby kontaktu jsme schopni zprostředkovat telefonický hovor případně videohovor.
Bude-li Vaše návštěva nezbytná, tak prosíme o skutečně striktní dodržování nastavených pravidel, tedy respirátor nosit po celou dobu návštěvy a při vstupu do Domova použít desinfekci rukou. V Domově i nadále dodržujeme přísná bezpečnostní a hygienická pravidla. Všichni zaměstnanci v přímé péči (neočkovaní i očkovaní) se pravidelně testují. O situaci v Domově Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za pochopení

K.Hajný

Programy