ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
15-08-2022

Nabídka práce

Přijmeme kuchaře - kuchařku

21-10-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

Informace z Domova

Dobrý den,
v současné době jsme bez covidu. Zaměstnanci jsou pravidelně testováni a všichni jsou negativní. Návštěvy probíhají za stále stejných podmínek (očkování, test, doklad o prodělaném onemocnění). Taktéž klienti mohou za svými rodinami bez jakéhokoliv omezení. V případě rizikového kontaktu doporučujeme rodinným příslušníkům nosit respirátor po celou dobu pobytu klienta v domácnosti ev. preventivní antigenní test. Po návratu nepůjdou klienti do karantény.
Dodržujeme přísná bezpečnostní a hygienická opatření. Průběžně očkujeme třetí dávkou. Připravujeme se na Vánoce. Zdobíme stromky, pečeme cukroví. Pevně doufáme, že letošní Vánoce proběhnou v klidu a bez covidu.
Vzhledem k četným dotazům z řad veřejnosti jsme se opět rozhodli oslovit Vás s prosbou o obdarování našich klientů drobným vánočním dárkem. Obyvatele našeho Domova potěší například: sušené ovoce (meruňky, jablka) čokolády (hořké, mléčné), sušenky (esíčka, kávenky), dia sušenky, sprchové gely, šampony, tělová mléka, vlhčené ubrousky, apod. Získané dary rozdělíme do balíčků dle individuálních potřeb klientů, aby dárek odpovídal potřebám obdarovaného. Dárky lze věnovat do 21.12, tak abychom vše stihli zabalit a připravit na Štědrý den.
Děkujeme firmě Mountfield Jesenice a neznámému dárci za vánoční stromky, které již zdobí náš Domov. Díky patří také Svazu tělesně postižených v ČR, okresní organizaci Louny za drobné dárky pro naše klienty a MUDr. Jacgues Nabboutovi za výbornou spolupráci a pomoc.

Klidný adventní čas.


Za tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy