ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace z Domova

Dobrý den,
od poslední zprávy nedošlo v Domově v souvislosti s výskytem onemocnění covid-19 k žádné změně. U klienta, kde byl potvrzena nákaza, je průběh mírný. Nadále zůstává v karanténě. Pravidelné testování další nákazu v Domově neprokázalo. Dodržujeme přísná bezpečnostní a hygienická opatření. Pravidelně testujeme. Průběžně očkujeme třetí dávkou.
Aktivity v Domově zůstávají s mírnými úpravami beze změny. Vzhledem k četným dotazům z řad veřejnosti jsme se opět rozhodli oslovit Vás s prosbou o obdarování našich klientů drobným vánočním dárkem. Obyvatele našeho Domova potěší například: sušené ovoce (meruňky, jablka) čokolády (hořké, mléčné), sušenky (esíčka, kávenky), dia sušenky, sprchové gely, šampony, tělová mléka, vlhčené ubrousky, apod. Získané dary rozdělíme do balíčků dle individuálních potřeb klientů, aby dárek odpovídal potřebám obdarovaného. Dárky lze věnovat do 21.12, tak abychom vše stihli zabalit a připravit na Štědrý den.
Všem štědrým dárcům děkujeme a přejeme klidný adventní čas.
DĚKUJEME VÁM!

Za tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy