ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Více informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
26-11-2021

Poděkování

Informace z Domova (25.11)

Informace z Domova

Pravidla pro návštěvy

Informace z Domova-PROSBA

Vážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova,
v současné složité situaci se i nadále snažíme dodržovat veškerá protiepidemická opatření. K dnešnímu dni neevidujeme u našich obyvatel a zaměstnanců žádné covidové obtíže. Průběžně probíhá očkování třetí posilovací dávkou. Neočkovaní absolvují pravidelná testování.
Situace z hlediska přenosu koronaviru se zhoršuje. Chceme i nadále zachovat návštěvy vašich blízkých u nás v Domově, neboť si uvědomujeme, jak je to pro vás a naše klienty velmi důležité. V této souvislosti prosíme o vaši podporu a pomoc v prevenci přenosu koronaviru. Pomohlo by nám, kdyby se „přechodně“ snížila frekvence a celková délka návštěv v Domově. Doporučujeme také realizovat návštěvu v max. počtu dvou osob. Samozřejmostí je ponechání respirátoru po celou dobu návštěvy! Není to příliš komfortní, ale minimalizuje to riziko přenosu nákazy. Ochráníte tím svého blízkého před onemocněním a případnou hospitalizací. Jsme přesvědčeni, že za tu krátkou chvíli nepohody to stojí.
Případnému přenosu zabrání i desinfekce rukou, která je k dispozici na recepci. Prosím používejte ji!
Pokud Váš zdravotní stav vykazuje symptomy nachlazení nebo respiračního onemocnění, tak prosím návštěvu svého blízkého odložte.
Dodržováním těchto pravidel a doporučení pomůžete k tomu, abychom nemuseli zakazovat návštěvy ať z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 nebo chřipkové epidemie. Především ale ochráníte své blízké.
Děkujeme za pochopení a zodpovědné chování
Za Domov
Kamil Hajný

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy