ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace z Domova

Vážení,
na začátku tohoto týdne (22.3-23.3) opět proběhlo další kolo testování. Všichni obyvatelé a zaměstnanci Domova jsou negativní. U klientů Domova u kterých byla pozitivita zjištěna minulý týden je průběh onemocnění poměrně mírný. Jsou pod pravidelným dohledem zdravotnických pracovníků. Na pracoviště se také postupně vrací zaměstnanci, kterým skončila nařízená domácí karanténa.
Příští týden (29.3-30.3) proběhne další testování zaměstnanců a obyvatel Domova. V případě příznivých výsledků budou v Domově obnoveny návštěvy. Pravidla návštěv budou prozatím stejná tak jako v minulých týdnech (negativní test POC nebo PCR ne starší 48 hodin, příp. doklad o prodělání onemocnění Covid-19 v posledních 90 dnech přede dnem návštěvy, případně vystavený certifikát MZd o provedeném očkování ). Budeme Vás informovat.

V týdnu od 5.4 proběhne druhé kolo očkování vakcínou Moderna v našem Domově. Po čtrnácti dnech po druhé vakcinaci (polovina měsíce dubna) by všichni proočkovaní měli být plně imunní. Poté bude následovat postupné uvolňování dosud přijatých opatření. V první řadě budou obnoveny návštěvy v Domově a očkovaní budou mít možnost vycházky mimo objekt Domova, aniž by následovalo jejich umístění do karantény a testování! Předpokládáme také postupný návrat k běžným aktivitám v Domově.
Jen připomínáme možnost zprostředkování telefonického kontaktu nebo videohovoru ( WhatsApp, Skype) s Vašimi blízkými. V případě zájmu o zprostředkování hovoru nás telefonicky kontaktujte na tel.čísle: 733 714 023. Nadále je možné donášet či zasílat balíčky pro své blízké.

Za tým Domova
Kamil Hajný

Programy