ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Více informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
26-11-2021

Poděkování

Informace z Domova (25.11)

Informace z Domova

Pravidla pro návštěvy

Informace z Domova

Dobrý den,

bohužel nemáme dobré zprávy v souvislosti s výskytem Covid-19 v našem zařízení. Po včerejším a dnešním testování (15.3-16.3) bylo potvrzeno několik případů covid pozitivity především z řad personálu Domova. Ve dvou případech se ovšem jedná o klienty Domova se zvláštním režimem. Většina pozitivních byla bez příznaků a nejsou u nich patrny žádné obtíže. Doufáme, že to i takto nadále zůstane.
Situace je průběžně konzultována s Krajskou hygienickou stanicí a ošetřujícím lékařem. Personálně jsme prozatím stabilizováni. Péče o klienty je zajištěna v obvyklém rozsahu. Byla přijata další, rozšiřující opatření na ochranu obyvatel a zaměstnanců Domova.

Jen připomínáme možnost zprostředkování telefonického kontaktu nebo videohovoru ( WhatsApp, Skype) s Vašimi blízkými. V případě zájmu o zprostředkování hovoru nás telefonicky kontaktujte na tel.čísle: 733 714 023. Nadále je možné donášet či zasílat balíčky pro své blízké.


Děkujeme za podporuZa tým Domova
Kamil Hajný

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy