ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace z Domova

Dobrý den,

bohužel nemáme dobré zprávy v souvislosti s výskytem Covid-19 v našem zařízení. Po včerejším a dnešním testování (15.3-16.3) bylo potvrzeno několik případů covid pozitivity především z řad personálu Domova. Ve dvou případech se ovšem jedná o klienty Domova se zvláštním režimem. Většina pozitivních byla bez příznaků a nejsou u nich patrny žádné obtíže. Doufáme, že to i takto nadále zůstane.
Situace je průběžně konzultována s Krajskou hygienickou stanicí a ošetřujícím lékařem. Personálně jsme prozatím stabilizováni. Péče o klienty je zajištěna v obvyklém rozsahu. Byla přijata další, rozšiřující opatření na ochranu obyvatel a zaměstnanců Domova.

Jen připomínáme možnost zprostředkování telefonického kontaktu nebo videohovoru ( WhatsApp, Skype) s Vašimi blízkými. V případě zájmu o zprostředkování hovoru nás telefonicky kontaktujte na tel.čísle: 733 714 023. Nadále je možné donášet či zasílat balíčky pro své blízké.


Děkujeme za podporuZa tým Domova
Kamil Hajný

Programy