ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace z Domova

INFORMACE Z DOMOVA

Vážení,
po včerejším testování (21.12.) všech obyvatel Domova pomocí antigenních testů byla odhalena pozitivita u jednoho klienta (potvrzeno kontrolním PCR testem), který se vrátil z několikadenní hospitalizace v nemocnici. Klient je v karanténě. Průběh onemocnění je příznivý. Jeho zdravotní stav je průběžně sledován.
Testováni byli také zaměstnanci. Kontrolní PCR test prokázal pozitivitu u jednoho z nich. Neprodleně nastoupil do karantény.
Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí budou i nadále probíhat návštěvy v Domově a vycházky za stále stejných podmínek daných nařízením MZ ČR a Doporučeným postupem MPSV.
Pokud se nezmění současná situace s výskytem COVID-19 v našem zařízení, můžete navštívit své blízké v Domově každý všední den po předchozí rezervaci na tel. čísle: 733 714 023. Návštěvu lze realizovati i ve dnech 24.12-25.12. V rámci našich omezených personálních možností jsme schopni otestovat zájemce o návštěvu tuto středu 23.12 a v průběhu příštího týdne ve dnech 28.12. a 30.12. Testování probíhá vždy 30 minut před smluvenou rezervací návštěvy Vašeho blízkého v Domově. Budete-li chtít otestovat v našem Domově, je nutné tuto informaci v rámci rezervace sdělit. I nadále upozorňujeme na možnost využití testování antigenními testy zdarma v rámci celorepublikového testování obyvatelstva. Nejbližší odběrová místa jsou v žatecké nemocnici a na lounské poliklinice. Je ovšem nutná registrace.
Informovali jsme Vás také o možnosti vycházek klientů mimo Domov. Od původní informace došlo ke změně a to na základě usnesení Vlády ČR ze dne 21.12., č. 1370. Vycházka bude umožněna za podmínky , že klient bezprostředně po návratu bude umístěn do oddělených prostor (karanténa) a do 72 hodin od ukončení vycházky bude proveden první antigenní POC test, který bude zopakován za další 3-4dny. Umístění do oddělených prostor bude ukončeno v případě negativního výsledku obou testů.Klienti jsou při pohybu mimo areál Domova povinni používat respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu. Jeden dostanou k dispozici od nás. Další potřebné zajistí rodina.
Ještě jednou se omlouváme za přísná opatření a za případné změny, které mohou v souvislosti s návštěvami a vycházkami nastat. Situace v ČR není příznivá. Našim hlavním cílem je maximální prevence přenosu nákazy. Děkujeme za pochopení.

Za tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy