ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace z Domova (25.11.2021)

Informace z Domova

Vážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova,
bohužel u jednoho z našich klientů potvrdil PCR test covid pozitivitu. Klient byl očkován a průběh onemocnění je poměrně mírný. Nyní je v karanténě. V současné době probíhá plošné testování klientů i zaměstnanců Domova. Úzce spolupracujeme s KHS a ošetřujícím lékařem Domova a dodržujeme všechna bezpečnostní a hygienická opatření. Aktivity v Domově zůstávají s mírnými úpravami beze změny.
Prosím Vás, abyste přechodně upravili četnost návštěv a také jejich délku. Pomohlo by nám to. Bude-li návštěva nezbytná, tak prosíme o striktní dodržování nastavených pravidel (respirátor po celou dobu návštěvy, desinfekce rukou)

O situaci v Domově Vás budeme průběžně informovat

Děkujeme za pochopení

Kamil Hajný – ředitel DpS

Programy