ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Informace k návštěvám

INFORMACE K NÁVŠTĚVÁM

Vážení,

V souvislosti s návštěvami Vašich blízkých je možné testování antigenními testy v našem Domově i v následujících týdnech. Bohužel jsme schopni realizovat testování pouze k tomu určené dny a to z personálních důvodů. Termíny, kdy je možné provést antigenní test v Domově jsou následující:
- Pondělí 21.12, středa 23.12
- Pondělí 28.12, středa 30.12

Testování probíhá vždy 30 minut před smluvenou rezervací návštěvy Vašeho blízkého v Domově. Rezervace návštěv je možná na tel.: 733 714 023. Budete-li chtít otestovat v našem Domově, je nutné tuto informaci v rámci rezervace sdělit.

I nadále upozorňujeme na možnost využití testování antigenními testy zdarma v rámci celorepublikového testování obyvatelstva. Nejbližší odběrová místa jsou v žatecké nemocnici a na lounské poliklinice. Je ovšem nutná registrace.

Ještě jednou se omlouváme za přísná opatření související s návštěvami a také dobu návštěvy, která je omezena na 30 minut. Pravidla návštěv jsou zpracována zcela v souladu s platnými nařízeními MZ ČR a Doporučeným postupem MPSV. Našim hlavním cílem je maximální prevence přenosu nákazy.

Děkujeme za trpělivost


Za tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy