ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Více informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
26-11-2021

Poděkování

Informace z Domova (25.11)

Informace z Domova

Pravidla pro návštěvy

COVID-19

Vážení rodinní příslušníci, přátele a blízcí obyvatel našeho Domova,

včera jsem Vás informoval o stabilizované situaci v Domově, tedy že i nadále odoláváme koronovirové nákaze. Bohužel k dnešnímu dni se situace mění. Dnes jsme obdrželi informaci
o tom, že jeden z našich zaměstnanců byl pozitivně testován na přítomnost COVID 19. Tento zaměstnanec je v současné době v karanténě. Všechny kontakty tohoto zaměstnance prověřuje nyní KHS Louny. Průběžně budou všichni zaměstnanci a klienti testováni.
Veškerý režim zařízení se nyní řídí krizovým plánem. V souvislosti s výskytem tohoto virového onemocnění jsme přijali nejvyšší možná hygienická opatření. Pro zdraví klientů i personálu děláme maximum. Úzce spolupracujeme s KHS a ošetřujícím lékařem Domova a domlouváme se na následných postupech, tak abychom co nejvíce ochránili zdraví všech přítomných. Klientům je i nadále poskytována běžná, standartní péče.
O situaci v Domově Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za podporu a trpělivost

Za Tým Domova – Kamil Hajný, ředitel

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy