ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

CHMELOVÉ HRY

Ve středu 8. září proběhl v našem Domově v pořadí již IX. ročník Chmelových her. Jedná se o velmi oblíbenou a již tradiční akci. V letošním roce se tohoto setkání zúčastnili i soutěžící z několika Domovů pro seniory v rámci ústeckého kraje a „vroutecké seniorky“. Jako doprovod se opět osvědčili studenti Gymnázia a SOU Podbořany.
Ve všech soutěžních disciplínách (česání chmele, zašívání žoků, ochutnávka piv, skládačka, vědomostní kvíz, básnička) se nejlépe osvědčil domácí tým, který získal první místo. Na druhém místě se umístilo družstvo vrouteckých seniorek a třetí místo patřilo soutěžícím z DpS Louny. Celá akce skončila vyhlášením výsledků a předáním hodnotných cen. Následovalo hudebně-taneční odpoledne za hudebního doprovodu pana Třísky a paní Kudláčkové.
Děkujeme za pomoc při organizaci této akce žákům Gymnázia a SOU Podbořany a Mgr. Romaně Havrdové, společnosti Bohemia Hop Žatec za poskytnutí věcných darů s chmelovou tématikou a Petrohradské zemědělské společnosti za dodání chmele. Poděkování rovněž patří všem zaměstnancům našeho Domova, kteří se podíleli na organizace soutěže a samozřejmě všem soutěžícím.

Místo pro obrázek - Zarovnat vlevo
Programy