ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Více informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
26-11-2021

Poděkování

Informace z Domova (25.11)

Informace z Domova

Pravidla pro návštěvy

Aktuální situace v Domově k 28.10.2020

Aktuální situace v Domově k 28.10.2020

Vážení,
včera byla ukončena II. etapa testování zaměstnanců a obyvatel Domova. Bohužel i přes veškerou naši snahu a maximální možná opatření k zamezení dalšího plošného šíření nákazy se potvrdilo několik případu onemocnění Covid-19. Celkem bylo testováno 59 obyvatel. Z tohoto počtu bylo 6 pozitivních. Z celkového počtu testovaných zaměstnanců (44) byly potvrzeny 3 případy Covid pozitivních.
Optimistickou informací je fakt, že k dnešnímu dni ukončilo karanténu 17 klientů domova, kteří byli testováni jako Covid pozitivní v I. etapě. Průběh jejich onemocnění byl relativně příznivý. Poslední tři dny před ukončením karantény byli již bez příznaků onemocnění. Každopádně i nadále se snažíme maximálně dodržovat veškerá hygienická a bezpečnostní opatření. Všem obyvatelům Domova je věnována náležitá péče.
Doufáme, že se situace v souvislosti se šířením Covid-19 bude zlepšovat a my budeme moci přinést optimističtější informace.
Touto cestou bychom chtěli poděkovat za ochotu a vstřícný přístup Institutu laboratorní medicíny Lab In z Karlových Varů.

Děkujeme všem za podporu

Za Tým Domova
Kamil Hajný, ředitel

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy