ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
07-07-2022

Nabídka práce

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

AKTUÁLNÍ SITUACE V DOMOVĚ K 17.10.2020

Vážení rodinní příslušníci, přátele a blízcí obyvatel našeho Domova,

během včerejšího dne došlo k odebrání vzorků všech zaměstnanců a obyvatel Domova. K dnešnímu dni máme výsledky testů. Aktuálně testy odhalily COVID-19 u 32 klientů z 92 testovaných. Ve zdravotnickém zařízení jsou v současné době hospitalizováni 3 covid pozitivní klienti.

Většina klientů však nemá vážné zdravotní komplikace a nevyžadují tak hospitalizaci, za což jsme velmi rádi. Rodinní příslušníci klientů, kteří onemocněli COVID-19, jsou o zdravotním stavu svého blízkého průběžně informováni.

Z 62 testovaných zaměstnanců byl výsledek testu na COVID-19 pozitivní u 22. Bez ohledu na to, zda jsou tito zaměstnanci nemocní nebo bezpříznakoví, mají povinnou karanténu a nemohou vykonávat práci.

I přes všechny ne úplně pozitivní informace, které jsme Vám nyní sdělili, Vám chceme říci, že péči o klienty zatím zvládáme a našim klientům se dostává všeho nezbytného, co pro své spokojené žití v Domově potřebují.Každopádně bychom touto cestou chtěli opět oslovit širokou veřejnost o případnou pomoc. Hledáme především zdravotní sestry a pečovatelky. Budeme rádi za každou nabídku. V případě zájmu je možné nás kontaktovat na emailové adrese: , nebo tel.kontakt: 602 157 803Děkujeme Vám za Vaši podporu, která je pro nás vždy velmi posilující

Programy